Проѕирно боди со чипка

1,790 ден.

 

Секси мрежест комплет кој се состои од три дела-боди, чорапи и танга. Бодито е од фин мрежест материјал. Деколтето не е многу длабоко и е декорирано со црна чипка. На долниот дел се наоѓаат еластични жартели. Тангата е црна и соодветна за моделот. Мрежестите чорапи се одлично дополнување кон визијата за секси, заводлива жена. Добитна комбинација за сексипил, особено ако додадете пар црни обувки со високи потпетици кон комплетот. Величината е универзална (One Size) и одговара на поголем дел жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 25013 Категории: , Tags: , ,

Опис

Проѕирно боди со чипка

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Проѕирно боди со чипка”