Проѕирни боксерки со црни линии

1,390 ден.

 

Еластин Боксериците се изработени од провиден материјал. Украсени се со црни линии.

Материјал: 90%Полиамид 10%

Исчисти

Опис

Проѕирни боксерки со црни линии

Дополнителни информации

Colour

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Проѕирни боксерки со црни линии”