Проѕирен комплет со жартели

1,790 ден.

 

Извонреден црн комплет за елегантни дами. Комплетот се состои од горен дел со жартели и танга. Горниот дел е изработен од мрежест материјал и е исклучително еластичен. Деколтето е многу длабоко и покрива дел од градите. На средината на деколтето се наоѓа црн елегантен каиш кој ја дополнува сликата за елеганција. На долниот дел се наоѓаат еластични жартели. Тангата е изработена од истиот материјал како и горниот дел и е одлично дополнување кон комплетот. Комплетот не содржи чорапи. Величината е универзална (One Size) така што одговара на поголем дел жени.

Материјал: Полиамид, еластин

Исчисти
ШИФРА 25003 Категорија: Tags: , ,

Опис

Проѕирен комплет со жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Проѕирен комплет со жартели”