Попуст!

Приврзок лисици

250 ден. 190 ден.

 

Боја: Сина, розева, црвена и црна

Материјал: Метал, кадифе

Со овие лисици можете да ги врзете палците на вашиот партнер. Лисиците се снабдени со дополнителен метален осигурувач кој се наоѓа на самите нив во случај да го изгубите клучот. Идеални се за еротско дополнување кон вашите секси игри или пак како провокативен подарок кој кажува „Оваа вечер сакам да си само мој/моја“.

ШИФРА АМ 020014-254 Категории: , Tags: ,

Опис

Приврзок лисици
Приврзок лисици