Појас со жартели и мини невестински вел

1,890 ден.

 

Сатенски појас со подвезици кој на задниот дел има машничка со прикачен мини-невестински вел од тул. На предниот дел се нанижани бисери како украсни детали. За невести и игри на улоги со невеста-девица. Со подвезиците да се носат бели чорапи и пожелно е да се носи со високи потпетици за уште повеќе да се истакне задникот и нозете.

Материјал: Сатен

ШИФРА 27010 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Појас со жартели и мини невестински вел

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Појас со жартели и мини невестински вел”