Комплет танга гаќи со појас со подвезици

1,690 ден.

 

Комплет танга гаќи со појас со подвезици. Изработен од фина мрежа и порабен со чипка по краевите. Одговара со сите високи чорапи мрежести, чипкани и слично и пожелно е да се носи со високи потпетици за уште повеќе да се истакне задникот и нозете.

ШИФРА 27009 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Комплет танга гаќи со појас со подвезици

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет танга гаќи со појас со подвезици”