Попуст!

Комбинезон со тенки прерамки

1,190 ден. 790 ден.

 

Eластичен комбинезон кој го прекрива целото тело со исклучок на секси отворот кој се наоѓа на интимниот дел, и целосно го открива заедно со дел од задникот. Материјалот е исклучително еластичен и ја оцртува елегантно целата фигура. За максимално да го искористите дизајнот на комбинезонот, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас! Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Перлон

Опис

Комбинезон со тенки прерамки

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комбинезон со тенки прерамки”