Перлон чорапи со розови машнички

590 ден.

 

Долги црни чорапи со розова сатенска машничка. Чорапите се изработени од нежен непровиден материјал. Горниот дел е еластичен и не дозволува лизгање на чорапите надолу по ногата. Од задната страна имаат оригинални розови декорации кои потсетуваат на вкрстени розови ленти, а на самиот горен дел завршуваат со по една розова сатенска машничка. Оригинални секси чорапи наменети за секојдневно носење или пак за забави. Можете да ги комбинирате со секси долен веш, секси костими, боди…а исто така и со фустанчиња, здолништа… Со овие чорапи се возможни безброј комбинации само употребете мало делче од вашата фантазија и имате беспрекорен секси изглед. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Опис

Перлон чорапи со розови машнички

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Перлон чорапи со розови машнички”