Мини фустан со длабоко деколте

1,790 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 1790 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

==> САМО 895 денари !!! <==

************************************************************

Платете само 895 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Ако сакате да предизвикувате, а сепак интимните делови да се прикриени, тогаш овој фустан е идеалн за вас. Изработен е од непровиден материјал, и во долниот дел фустанот ги покрива тотално предниот дел и задникот. Грбот е целосно гол, а на горниот дел се наоѓаат две триаголни големи ленти од непровиден материјал кои се сврзуваат зад вратот. Лентите ги покриваат градите и на местото каде што се сврзуваат со долниот дел има интересен детал – декоративна шнола која е единствена декорација на ова уникатно парче облека. Комбинирајте  со високи потпетици. Фустанот е соодветен и за секси забави. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 24021 Категории: , Tags: , ,

Опис

Мини фустан со длабоко деколте

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со длабоко деколте”