Отворен мини фустан со деколте

1,690 ден.

 

Супер секси чипкан комплет со нестандарден дизајн кој се состои од два дела: Фустанче со длабоко деколте и прерамки кои се врзуваат зад вратот. На средината има една голема метална алка која ги сврзува двата горни дела кои ги покриваат градите со долниот дел. Целиот фустан е изработен од полупровидна цветно декорирана чипка. Под градите има врвка која се врзува на грбот. Таа го држи дополнително фустанот растегнат и ги потенцира вашите гради уште повеќе. Соодветна на моделот црна танга со тенки врвки. Материјалот е полупровиден. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 24024 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Отворен мини фустан со деколте

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Отворен мини фустан со деколте”