Попуст!

Неглиже сo танга кое го открива стомакот

1,890 ден. 790 ден.

 

Откријте ги рамениците и ќе ја зголемите вашата самодовербата и желбата за заведување. Ова комплетче ги покажува вашите раменици, а ги сокрива градите. На задниот дел има материјал кој ја покрива половината, додека на предниот дел е отворено и го открива стомакот. Помеѓу градите се заврзува со долги ленти. Комплетот содржи и танга која е изработена од истиот материјал како и горниот дел.

Материјал: Полиестер

 

Опис

Неглиже сo танга кое го открива стомакот

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Неглиже сo танга кое го открива стомакот”