Мрежести чорапи со тантела

690 ден.

 

Мрежести чорапи со тантела. Овие чорапи се изработени ос средно плетена мрежа и се порабени со широка дезенирана тантела за екстра секси ефект. One size големина се што значи одговараат на сите девојки до 75кг.

Боја: Црна

ШИФРА 23122 Категорија: Tags: ,

Опис

Мрежести чорапи со тантела

Мрежести чорапи со тантела

Мрежести чорапи со тантела