Мрежести чорапи со линија

690 ден.

 

Мрежести секси чорапи со чипка. Овие чорапи на задниот дел ја имаат онаа сексапилна линија која го полудува машкиот свет. Над петицата чорапите имаат машничка за дополнителен секси ефект.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид/Еластин

ШИФРА 23123 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мрежести чорапи со линија