Мрежести чорапи со чипка

590 ден.

 

Мрежести чорапи со чипка. Чорапите се составени од мрежа со средна плетка и порабени со декоративна чипка за екстра секси ефект на нозете. Чорапите се со единстена универзална големина.
Боја: Црна
Матријал: Полиамид/еластин

ШИФРА 23121 Категорија: Tags: ,

Опис

Мрежести чорапи со чипка

Мрежести чорапи со чипка

Мрежести чорапи со чипка