Мрежест мини фустан виножито

1,290 ден.

 

Мрежест мини фустан виножито за дамите со поголеми облини. Ова фустанче е во боите на виножитото. Освежете ја страста со разнобојност. Шарените ленти се вертикални така што визуелно го прават телото поиздолжено.

Боја: Виножито

 

ШИФРА 24078 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мрежест мини фустан виножито

Мрежест мини фустан виножито

Мрежест мини фустан виножито