Мрежесто боди со долги ракави

1,190 ден.

 

Мрежесто боди со долги ракави кои имаат отвор за палецот и ќе ви даде изглед како да носите ракавици без прсти. Бодито е со длабоко деколте и дава визуелен ефект на издолжено торзо заради формата, а самата мрежа прави да вашето тело изгледа повитко.

Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Препораки: Комбинирајте со високи чорапи и високи потпетици.

Материјал: Најлон, Еластан

Исчисти
ШИФРА 25002 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мрежесто боди со долги ракави

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежесто боди со долги ракави”