Мрежести ракавици со циркони

1,490 ден.

 

Модерни ракавици без прсти кои се совршен додаток за секоја дама која сака да ја истакне елеганцијата на рацете.Цирконите на работ од ракавиците го потенцираат движењето на рацете.

Препораки: Искомбинирајте ги ракавиците со секси комплет долна облека или со хулахопки со отвори и капачиња за брадавици за екстра фетиш ефект.

Материјал: Најлон, Еластан

 

ШИФРА 27003 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мрежести ракавици со циркони

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести ракавици со циркони”