Мрежести ракавици

490 ден.

 

Мрежести ракавици без прсти од крупна мрежа кои се совршен додаток за секоја дама која сака да ја истакне елеганцијата на рацете.

Препораки: Искомбинирајте ги ракавиците со секси комплет долна облека или со хулахопки со отвори и капачиња за брадавици за екстра фетиш ефект

Материјал: Најлон, Еластан

ШИФРА 27006 Категорија: Tags: ,

Опис

Мрежести ракавици

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести ракавици”