Мрежести ракавици до надлактица

490 ден.

 

Мрежести ракавици кои се совршен додаток за секоја дама која сака да ја истакне елеганцијата на рацете.

Препораки: Искомбинирајте ги ракавиците со секси комплет долна облека или со хулахопки со отвори и капачиња за брадавици за екстра фетиш ефект.

Материјал: Најлон, Еластан

 

ШИФРА 27004 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мрежести ракавици до надлактица

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести ракавици до надлактица”