Попуст!

Хулахопки со мрежест појас

590 ден. 290 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 590 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

==> САМО 290 денари !!! <==

************************************************************

Платете само 290 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Мрежести хулахопки со жартели кој ги открива интимните делови и дел од задникот. Така ќе можете да  водите љубов без да имате потреба да ги соблекувате! Секси хулахопки кои ја комбинираат класиката на мрежестиот материјал и практичноста. Овие  хулахопки се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици.

Материјал: Полиамид

Опис

Хулахопки со мрежест појас

Дополнителни информации

Colour

, , ,

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хулахопки со мрежест појас”