Хеланки со крупна мрежа

590 ден.

 

Уникатни црни мрежести хеланки, идеална комбинација со вашите  здолништа или кратки пантолони. Изработени се од крупна, мека, црна мрежа која растегната по ногата има форма на симпатични кругови. Од наворешната и внатрешната страна има раб со неправилна форма од црн непровиден материјал, кој совршено го надополнува целиот дизајн на овие хеланки. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 90% полиамид, 10% еластин

ШИФРА 23047 Категорија: Tags: , ,

Опис

Хеланки со крупна мрежа

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хеланки со крупна мрежа”