Мрежести доколенки без стапало

290 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 290 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

==> САМО 145 денари !!! <==

************************************************************

Платете само 145 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Мрежести доколенки од крупна мрежа, без стапало. Интересен додаток за со сандали, ако сакате да привлечете внимание врз вашите нозе, а со тоа и да ги истакнете.

Величината е универзална (One Size) така да без проблем би одговарала на повеќето жени.

Препораки: Доколенките може да се користат во игри на улоги Ученичка.

Материјал: Полиамид

 

Опис

Мрежести доколенки без стапало

Дополнителни информации

Colour

, ,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести доколенки без стапало”