Мрежасти чорапи во комбинација со чипкани жартели

890 ден.

 

Нежни мрежасти чорапи во комбинација со чипкани жартели. Чорапите се изработени од фин, мрежест материјал, а појасот е со декоративна црна чипка. Од појасот се спуштаат жартели кои се поврзани со чорапите. Комбинирајте со секси танга и горен дел или едноставно облечете ги без ништо за да може да го искористите долниот отвор. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: полиамид

Исчисти

Опис

Мрежасти чорапи во комбинација со чипкани жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежасти чорапи во комбинација со чипкани жартели”