Мрежести чорапи со раб на задниот дел

290 ден.

 

Високи мрежести чорапи изработени со декоративен раб на задната страна. Во горниот дел на чорапите се наоѓа еластична лента која ги држи чорапите цврсто на ногата така што немате потреба од користење на жартели, но доколку сакате, лентата дозволува доволно удобност и да ги поставите. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

ШИФРА 23080 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мрежести чорапи со раб на задниот дел

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести чорапи со раб на задниот дел”