Мрежести чорапи со чипкани жартели

690 ден.

 

Ако не сакате да носите жартели, но ви се допаѓа нивниот секси ефект, тогаш овие чорапи се вистинските за вас! Изработени се така што имитираат накрсни чипкани жартели на чипкан појас. Материјалот од кој што се изработени чорапите идеално се припива по нозете. Горниот дел на чорапите ја игра улогата на жартели кои се спуштаат надолу по колковите и се зафатени на самите чорапи. Комбинирајте со секси танга и горен дел или едноставно облечете ги без ништо за да може да го искористите долниот отвор. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти

Опис

Мрежести чорапи со чипкани жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести чорапи со чипкани жартели”