Мрежести чорапи со црна лента

290 ден.

 

Долги чорапи изработени од црн мрежест материјал. На горниот дел се наоѓа црна лента која удобно е направена за на неа да бидат закачени жартели, со кои и се препорачува да се носат овие чорапи. Даваат еден исклучително класичен изглед со доза на сексипил. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

ШИФРА 23061 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мрежести чорапи со црна лента

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести чорапи со црна лента”