Мрежести чорапи со црна лента

290 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 290 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

==> САМО 145 денари !!! <==

************************************************************

Платете само 145 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Високи црни мрежести чорапи изработени од крупна мрежа. Во горниот дел на чорапите се наоѓа еластична лента која ги држи чорапите цврсто на ногата така што немате потреба од користење на жартели, но доколку сакате, лентата дозволува доволно удобност и да ги поставите. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени

Материјал: Полиамид 95% еластин 5%

Опис

Мрежести чорапи со црна лента

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести чорапи со црна лента”