Мрежести чорапи со чипкан појас

690 ден.

 

Нежни мрежасти чорапи во комбинација со чипкани жартели и чипкан појас. Чорапите се изработени од класичен ситен мрежест материјал, а појасот е со декоративна црна чипка. Од појасот се спуштаат жартели кои се поврзани со чорапите. Комбинирајте со секси танга и горен дел или едноставно облечете ги без ништо за да може да го искористите долниот отвор. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени

Материјал: Полиамид

Исчисти

Опис

Мрежести чорапи со чипкан појас

Дополнителни информации

Colour

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести чорапи со чипкан појас”