Мрежести чорапи Plus Size

290 ден.

 

Долги чорапи изработени од црн мрежест материјал. На горниот дел се наоѓа нежно декорирана црна чипкана лента која удобно е направена за на неа да бидат закачени жартели. Даваат еден исклучително класичен изглед со доза на сексипил. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици.

Материјал: Полиамид

ШИФРА 23061q Категорија: Tags: ,

Опис

Мрежести чорапи Plus Size

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести чорапи Plus Size”