Мрежести чорапи со отворено стапало

390 ден.

 

Високи, црни, мрежести чорапи изработени од крупна мрежа. Во горниот дел на чорапите се наоѓа еластична лента која ги држи чорапите цврсто на ногата така што немате потреба од користење на жартели, но доколку сакате, лентата дозволува доволно удобност и да ги поставите. Немаат стапала, па можете да ги носите и над обувките. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени

Материјал: Полиамид 96% еластин 4%

Опис

Мрежести чорапи со отворено стапало

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести чорапи со отворено стапало”