Mини фустан со странични врвки

2,190 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 2190 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

=> САМО 

size: 2em; line-height: 1.5em;”>1095 денари !!! <=

 

************************************************************

Платете само 1095 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

Дополнување кон мрежестиот секси изглед во овој фустан се страничните врвки. Тие се преплетуваат на двете страни започнувајќи од под пазувите па се до долниот дел на фустанот кој завршува во горниот дел на бедрата. Прерамките се тенки и еластични и се сврзани зад вратот со тоа што грбот е гол. Деколтето е прилично длабоко и предизвикувачко. Може да го комбинирате со црна танга, но сепак оставете ги градите откриени да го засилите секси ефектот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти

Опис

Mини фустан со странични врвки

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Mини фустан со странични врвки”