Мрежест фустан со широка лента

1,490 ден.

 

Ако ја сакате мрежата, но не ви се допаѓаат целосно мрежести фустанчиња, тогаш оваа комбинација е идеална за вас! Фустанот е изработен од не многу крупна мрежа и е долг до средината на бедрата. Околу градите е засилен со потемна лента која продолжува во тенки прерамки околу вратот. Под градите се наоѓа потемна широка лента која ќе ги покрие стомакот и интимните делови и подолжува до долу. Комбинирајте со црни обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 95 % полиамид, 5 % еластин

ШИФРА 24028 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мрежест фустан со широка лента

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежест фустан со широка лента”