Попуст!

Мини фустан со долги ракави

1,790 ден. 1,190 ден.

 

Мини фустан со долги ракави. Фасцинантен фустан кој ќе го нагласи вашиот сексипил. Фустанот е со плитко деколте и долги ракави. Изработен е од симетрични нишки кои образуваат симетрична ромбоидна декорација преку целиот фустан. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 88 % полиамид, 12 % еластин

 

ШИФРА 24034 Категории: , Tags: , ,

Опис

Мини фустан со долги ракави

Мини фустан со долги ракави

Мини фустан со долги ракави

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со долги ракави”