Секси фустан со накрсни врвки

1,790 ден.

 

Секси жежок мини фустан изработен од крупна мрежа кој излачува сексипил. Фустанчето е со длабоко деколте, кое е украсено со накрсни врвки и дава посебно чувство, со тоа што ги фокусира машките погледи кон вашите гради. Материјалот е еластичен и се припива елегантно по телото. Во комплетот е вклучена и соодветна на моделот танга. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 22021 Категорија: Tags: , ,

Опис

Секси фустан со накрсни врвки

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Секси фустан со накрсни врвки”