Мрежест мини фустан со каишче

1,990 ден.

 

Ако сакате да предизвикувате, а сепак интимните делови да бидат прикриени, тогаш овој фустан е идеални за вас. Фустанчето е со длабоко деколте, а прерамките преминуваат зад вратот. Деколтето е прилично длабоко и предизвикувачко. Под градите е украсено со црно каишче кое има метални украси. Материјалот е еластичен и се припива елегантно по телото. Може да го комбинирате со црна танга, но оставете ги градите откриени да го засилите секси ефектот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 24022 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мрежест мини фустан со каишче

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежест мини фустан со каишче”