Мини фустан од мрежа

1,390 ден.

 

Еластичен и мрежест црн фустан со двојни тенки прерамки кој ќе ви се припие по телото и ќе ги потенцира вашите жешки облини! Мрежата е мека и дава потемна нијанса на вашето тело. Единствена декорација на овој едноставно секси фустан се прерамките кои на предниот дел се направени од по две врвки, а на грбот се вкрстени. Може да го комбинирате со црна танга, но сепак оставете ги градите откриени да го засилите секси ефектот. Величината е универзална (One Size) така да без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 22020 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан од мрежа

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан од мрежа”