Мини фустан со длабоко деколте

1,390 ден.

 

Фустанче кое идеално се припива на вашата фигура, и ги нагласува вашите облини. Фустанот е со длабоко деколте кое е пресечено помеѓу градите и се шнира со тенка врвка. Дезенот на материјалот е исклучителен и неспоредлив. Заведете го вашиот партнер со префинет секси изглед и раскошно, заводливо деколте. Во комплетот е вклучена и танга во соодветната боја која може да се носи по избор.

Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

 

Исчисти
ШИФРА 24006 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан со длабоко деколте

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со длабоко деколте”