Мрежест мини фустан со длабоко деколте

1,990 ден.

 

Еластичен мрежест црн фустан кој ќе ви се припие по телото и ќе ги потенцира вашите жешки облини, и ќе ја разбуди фантазијата на вашиот партнер! Мрежата е мека и дава потемна нијанса на вашето тело. Прерамките преминуваат зад вратот, а грбот е целосно отворен. Може да го комбинирате со црна танга, но сепак оставете ги градите откриени да го засилите секси ефектот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 22022 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мрежест мини фустан со длабоко деколте

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежест мини фустан со длабоко деколте”