Мрежест комплет боди, чорапи и танга

1,990 ден.

 

Предизвикувачки мрежест комплет составен од три дела – боди, чорапи и танга. Бодито е со долги ракави, изработено од фин мрежест материјал. Деколтето е пресечено и споено со еластични прерамки. На долниот дел се наоѓаат еластични жартели. Тангата е црна и соодветна за моделот. Мрежестите чорапи се одлично дополнување кон визијата за секси, заводлива жена. Добитна комбинација за сексипил, особено ако додадете пар црни обувки со високи потпетици кон комплетот. Величината е универзална (One Size) и одговара на поголем дел жени

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 25017 Категории: , Tags: , , , ,

Опис

Мрежест комплет боди, чорапи и танга

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежест комплет боди, чорапи и танга”