Моќен мини масажер

790 ден.

 

Мултифункционален и моќен мини масажер со четири типа на стимулација: масажер за скалп, за напнати мускули, за олеснување при општа вкочанетост на телото и за стимулација на ерогени зони и клиторис. Само пикнете го во чанта и однесете го на работа или на пат, релаксирајте ги мускулите со него после фитнес или едноставно препуштете се на нежните вибрации во кревет кои ќе ве доведат до врвно задоволство.

Боја: Сина

Материјал: ПВЦ

Напојување: 1 батерија АА

Опис

Моќен мини масажер

Моќен мини масажер