Мини здолниште со жартели

1,790 ден.

 

Михи здолниште од тул со држачи за чорапи. Ова слатко минијатурно здолниште повеќе ќе отрие отколку што ќе сокрие од Вашиот задник. На предната страна има прикачено цветче од сатенска лента. Да се носи со високи потпетици за уште повеќе да се истакне задникот и нозете.

Материјал: Полиамид, Еластин

ШИФРА 27022 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини здолниште со жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини здолниште со жартели”