Попуст!

Мини вибратор Дона

1,890 ден. 990 ден.

 

Мини вибратор Дона, можеби изгледа како невино, меѓутоа Дона сака да ве води низ многу возбудливи авантури. Има седум моќни функции на вибрирање, притоа е многу тивка и дискретна и не гарантира за тоа дека и вие ќе бидете тивки покрај неа. На основата се наоѓа копче со кое ќе си изберете тип на вибрирање, а формата и сатенскиот допир ја прават Дона неверојатна играчка со која можете да си ги истражите сите слатки точки.

Боја: Тиркизна

Големина: 12см

Дијаметар: 3см

Материјал: ПВЦ со сатенски финиш

Напојување: 1 батерија АА

ШИФРА 3006010180 Категории: , Tags: , ,

Опис

Мини вибратор Дона

Мини вибратор Дона

Мини вибратор Дона