Фустан од ситна мрежа со долги ракави

1,390 ден.

 

Секси мини мрежест фустан со ниски рамена и долги ракави. Фустанот е изработен од исклучително ситна фина мрежа. Деколтето е мошне длабоко и пресечено до под градите, споено со тенка врвка која симетрично продолжува на ракавите, кои нежно ги откриваат рамената. Материјалот е еластичен и се припива елегантно по телото. Комбинирајте со црни обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 85 % полиамид, 15 % еластин

Исчисти
ШИФРА 24061 Категорија: Tags: , ,

Опис

Фустан од ситна мрежа со долги ракави

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фустан од ситна мрежа со долги ракави”