Попуст!

Мини лисици

250 ден. 190 ден.

 

Боја:Сребрена

Материјал: Метал

Со овие лисици можете да ги врзите палците на вашиот партнер. Лисиците се снабдени со дополнителен метален осигурувач кој се наоѓа на самите нив во случај да го изгубите клучот. Идеални се за еротско дополнување кон вашите секси игри или пак како провокативен подарок кој кажува „Оваа вечер сакам да си само мој/моја“.

ШИФРА АМ 020001-254 Категории: , Tags: ,

Опис

Мини лисици
Мини лисици