Мини фустан со жартели

2,390 ден.

 

Црн мини фустан создаден за целовечерно заведување! Изработен е од полупровиден материјал. Во делот на деколтето под градите и низ долниот дел има вметнато потемни, декорирани со мали отвори, ленти. На прерамките се наоѓаат метални украсни детали кои можат да се откопчуваат. Долниот дел од фустанот завршува со ситно декорирана чипка. На самиот фустан се наоѓаат зашиени жартели така што можете да правите секакви секси комбинации со соодветни чорапи и обувки. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 24026 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан со жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со жартели”