Мини фустан со V деколте

2,190 ден.

 

Едностаниот крој на фустанот го прави да изгледа совршено прилепен на секое тело. Има длабоко деколте, но во целост ги покрива градите. Долниот дел има кос рез, кој е надополнет со проѕирен материјал, давајќи му дожина, но и поголем сексипил на ова прекрасно парче облека. Може да го комбинирате со чорапи, хулахопки во црна боја, но нема да згрешите и ако го носите само со сандали.

Материјал: Полиестер 97%, еластин 3%

ШИФРА 24045 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан со V деколте

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со V деколте”