Мини фустан со странични отвори

1,490 ден.

 

Мини фустан со отвори од двете страните. Целиот фустан е изработен од непровиден материјал, така што ги покрива во целост градите, интимните делови и задникот. На двете страни има отвори, кои се протегаат од горе до долниот дел на фустанот. Отворите се пристегнати со хоризонтални еластични ленти кои уште поцврсто го држат фустанот и ги потенцираат вашите женствени облини. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 24003 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан со странични отвори

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со странични отвори”