Мини фустан со шлиц на врзување

1,890 ден.

 

Фустан кој заведува, ја стимулира имагинацијата и привлекува погледи како магнет. Фустанот е краток, еластичен, со изрези на половината од двете страни. На половината и на вратот се врзува со врвки. На долниот дел има шлиц кој е украсен со врвка. Мал, но магичен бел фустан кој покрива се, но остава многу за мечтаење.

Материјал: Полиестер 97%, еластин 3%

 

ШИФРА 24046 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мини фустан со шлиц на врзување

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со шлиц на врзување”