Проѕирен фустан со метална алка

1,590 ден.

 

Секси мрежест комплет со нестандарден дизајн, кој се состои од два дела: Фустанче со длабоко деколте и прерамки кои се врзуваат зад вратот. На средината има една голема метална алка која ги сврзува двата горни дела кои ги покриваат градите со долниот дел. Во комплетот доаѓа соодветна на моделот розова танга со тенки врвки. Материјалот е полупровиден. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид, еластин

Исчисти
ШИФРА 24016 Категорија: Tags: , ,

Опис

Проѕирен фустан со метална алка

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Проѕирен фустан со метална алка”