Мини фустан со отворен грб

3,290 ден.

 

Секси мини фустан за диви девојки кои сакаат да го покажат своето тело. Фустанот ги истакнува градите, половината, ги открива нозете и скоро целиот грб. Покрива доволно за да пробуди љубопитство кај партнерот и да ја разгори страста.

Материјал: Полиестер

Исчисти
ШИФРА 29032 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мини фустан со отворен грб

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со отворен грб”